Kontakt

Vennligst ta direkte kontakt med aktuell terapeut for timeavtale eller andre henvendelser. Vi har ikke betjent resepsjon eller felles telefonnummer.

Tasta Helseloft Fysioterapi & Akupunktur

Skjermbilde 2015-10-15 kl. 23.34.22
NB! Du kan også avbestille eller flytte timen din selv på Online booking.
Denne funksjonen ligger under “Min side”

Tlf felles: 98100500 E-mail: post@tastahelseloft.no

Bjørnar Johannesen, fysioterapeut/akupunktør Tlf dir. 98220333 E-mail: bjornar@tastahelseloft.no

Stéphanie Lemieux, fysioterapeut/manuellterapeut Tlf dir. 98220334 E-mail: Stephanie@tastahelseloft.no

Osteopat1

Hilde Seland, ostepat

Tlf: 41554188

E-mail: hilde@osteopat1.no

Tasta Kiropraktorklinikk

Christer Robertson, kiropraktor
Tlf: 92874545
E-mail: christer@tasta-kiropraktorklinikk.no

Stavanger Fotklinikk

Hege Kaaløy autorisert fotterapeut

Tlf: 95 33 44 87

E-mail: hege@stavangerfotklinikk.no

E-mail: mats@stavangerfotklinikk.no

Stavanger Ernæringsklinikk

Anbjørg Marie Hellestræ, ernæringsfysiolog
Tlf: 40546007
E-mail: anbjorg@stavangerernering.no
Hege Brun, ernæringsfysiolog
Tlf: 46656005
E-mail: hege@stavangerernering.no

 

The Nest Massasje og Velvære

Lena Eiane Aarre, massør
Tlf: 91777945
E-mail: lena@thenest.no

Slåtthaug Psykomotorisk Fysioterapi.

Timebestilling:
Tlf: 950 11 975
E-mail: post.spf@lyse.net

Psykolog Edle Hofsli

Timebestilling:
Tlf: 9047 3898
E-mail: psykologedlehofsli@gmail.com

Dr Jude Nielsen
Counselling Psychology Stavanger

Timebestilling:
Tlf: 988 10 450
E-mail: cpstavanger@gmail.com